Білогірський БТШ

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 68
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

   АДМІНІСТРАЦІЯ

Будинку  творчості школярів:

 

Пташко Тетяна Анатоліївна-

директор

Миронюк Оксана Миколаївна - 

методист



ПИЛИПЧУК ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА

МЕТОДИСТ

еколого-натуралістичного та туристсько - краєзнавчого напрямів

БАЛІЦЬКА НАТАЛІЯ ЮРІЇВНА

МЕТОДИСТ

по роботі з дитячими організаціями

         КЕРІВНИКИ ГУРТКІВ:

Пилипчук Вікторія Вікторівна - керівник гуртків"Чарівний бісер", "М'яка іграшка"
Баліцька Наталія Юріївна - керівник гуртків"Умілі руки" , "Початкове технічне моделювання","Витинанка"
                   Довгошей Алла Вікторівна - керівник гуртків "Паперова пластика" та "Ляльковий театр"  
Зубок Олена Василівна -керівник гуртків  вокального та естрадного співу, фольклорного
Гресь Андрій Янтосійович - керівник туристичного гуртка
Міщук Володимир  Ростиславович - керівник гуртка "Художня обробка деревини"
Ковальчук Віктор Васильович - керівник гуртка "Сокіл -Джура"
Миронюк Оксана Миколаївна - керівник гуртка "Скринька-берегиня" та гуртка "Мій рідний край"
Перепелиця Тетяна Вячеславівна - керівник гуртка "Виготовлення сувенірів"
Галунка Наталя Анатоліївна - керівник гуртка "Образотворче мистецтво"
Іванцова Валентина Сергіївна - керівник гуртка "Художня вишивка"
Франчук Павло Андрійович - керівник гуртка "Інформаційні технології"
Горобець Андрій Миколайович - керівник гуртка "Юні WEB-програмісти"
Бикова Наталя Анатоліївна - керівник гуртка "Лозоплетіння"
Перепелиця Олег Вікторович - керівник гуртка "Технічний дизайн"
Кондратюк Тетяна Миколаївна - керівник гуртка "Юні екологи"
Михалюк Олександр Іванович - керівник гуртка "Учнівське лісництво"
 
КЕРІВНИКИ  ГУРТКІВ  МАН
Франчук  Раїса Василівна - фізика
Бєлікова Наталія Миколаївна- українська мова
Середюк Людмила Володимирівна- математика
Луценко Ніна Олексіївна - математика
Белінська Лариса Іванівна - українська мова
Гнот Валентин Іванович - історія
Володін Віктор Іванович- біологія
Козарик Олексій Степанович - історія
Легкобит Світлана Василівна -зарубіжна література
Загоруйко Уляна Ярославівна -географія
Медвечук Віктор Володимирович -історія
Миронюк Оксана Миколаївна - історія
Нех Тетяна Сергіївна -українська мова
Рачок Людмила Петрівна - українська література
 






 

                                                           

Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz