Білогірський БТШ

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 68
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ

ОСНОВ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

на 2018-2019 навчальний рік

( ІІ семестр)

 

Назва гуртка

ПІБ керівника

Дні занять

Години занять

Місце проведення

Основи наукової діяльності з фізики

Франчук Р.В.

Середа

15.30-16.15

Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.

Основи наукової діяльності зарубіжна література

Легкобит С.В.

П'ятниця

15.30- 16.15

Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.

Основи наукової діяльності Математика

Середюк Л.В.

Понеділок

14.20-15.05

Білогірський НВК

Основи наукової діяльності

етнологія

Миронюк О.М.

П'ятниця

15.20-16.05

БТШ

Основи наукової діяльності

біологія

Володін В.І.

Четвер

 

Білогірський НВК

Основи наукової діяльності

Українська мова

Белінська Л.І.

Вівторок

 

Білогірський НВК

Основи наукової діяльності

історія

Гнот В.І.

Понеділок

 

Білогірський НВК

 

Основи наукової діяльності

історія

Козарик О.С.

Середа

14.30-15.15

Перерослівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Основи наукової діяльності

Українська мова

Бєлікова Н.М.

П'ятниця

15.30-16.15

Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.

Основи наукової діяльності

географія

Загоруйко У.Я.

Четвер

 

Білогірський НВК

Основи наукової діяльності

історія

Медвечук В.В.

Четвер

15.30-16.15

Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.

Основи наукової діяльності

Українська мова

Нех Т.С.

Вівторок

14.50-15.35

Залузька ЗОШ

І-ІІІ ст.

Основи наукової діяльності

Українська література

Рачок Л.П.

П'ятниця

8.00-8.45

Залузька ЗОШ

І-ІІІ ст.

 

 

 

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ ГУРТКІВ

на 2018 – 2019 н.р.

(ІІ семестр)

 

«ПОГОДЖЕНО»                                                                                           «ЗАТВЕРДЖЕНО»

Голова ПК                                                                                                                                      директор БТШ

Пилипчук В.В.                                                                                                                             Пташко Т.А.

_______________                                                                                                                     ___________

«………..2018 р.»                                                                                                                     «………..» 2018р.

 

 

 

 

Назва гуртка

 

 

Прізвище

керівника

 

Дні занять

Години

занять

Місце

проведення

1.

Витинанка

Баліцька Н. Ю.

середа

15.25– 16.10

БТШ

 

2.

 

 

Чарівний бісер

 

Пилипчук В.В.

понеділок

 

13.30 – 14.15

14.25 – 15.10

БТШ

вівторок

 

13.30 – 14.15

14.25 – 15.10

БТШ

середа

 

13.30 – 14.15

14.25 – 15.10

БТШ

четвер

13.30 – 14.15

14.25 – 15.10

БТШ

четвер

15.20 –16.05

16.20 – 17.05

БТШ

п’ятниця

13.30 – 14.15

14.25 – 15.10

БТШ

3.

«М’яка іграшка»

Пилипчук В.В.

понеділок

 

15.20 –16.05

16.20 – 17.05

БТШ

вівторок

 

15.20 –16.05

16.20 – 17.05

БТШ

середа

 

15.20– 16.05

16.20 – 17.05

БТШ

4.

 

Радіоелектроне

конструювання

Міщук В. Р.

вівторок

 

15.45 – 16.30

16.40 –17.25

 

Воробіївська

ЗОШ І-ІІст

субота

9.00 – 9.45

9.55 –10.40

Воробіївська

ЗОШ І-ІІст

5.

 

Умілі руки

 

Баліцька Н.Ю.

 

понеділок

13.30 – 14.15

14.25 – 15.10

БТШ

середа

13.30 – 14.15

14.25 – 15.10

БТШ

6.

Технічний дизайн

Перепелиця О.В.

середа

15.00 – 15.45

15.55 –16.40

В'язовецька

ЗОШ І-ІІІст.

субота

9.00 – 9.45

9.55 –10.40

В'язовецька

ЗОШ І-ІІІст.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 























































































 

                                              



















































































 












 












 












 












 












 







 

Пошук
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz