10:20
ДЕНЬ БОРОТЬБИ З ТЮТЮНОПАЛІННЯМ

 

  Міжнародний день відмови від куріння відзначається щороку в третій четвер листопада. Цю традицію започаткувало Американське онкологічне товариство ще в 1977 році, оцінивши згубний вплив куріння на організм людини та здатність регулярного куріння провокувати розвиток раку.

  Поява цього свята здоров'я цілком виправдана, оскільки статистика Всесвітньої організації охорони здоров'я щодо даної проблеми не може не лякати. Згідно з даними ВООЗ, у всьому світі 90% усіх випадків смертей від раку легенів, 75% смертей від хронічного бронхіту, а також 25% випадків смертей від ішемічної хвороби серця в тій чи іншій мірі викликані курінням людини. Більше того, практично кожні 10 хвилин вмирає курець.

  День боротьби з курінням відзначають і в Україні. Це прекрасний привід задуматися над тим, що в цілому у нашій країні зараз курить десята частина жінок, більше половини всіх чоловіків, 53% старшокласників. Тому Міжнародний день відмови від куріння обов'язково пов'язаний з проведенням заходів, які сприяють боротьбі з цією згубною звичкою.

  Так 19 листопада у Будинку творчості школярів відбулася зустріч працівників центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді з вихованцями гуртків. Моцюк Наталія Олександрівна, провідний спеціаліст центру, розповіла дітям про шкідливість впливу тютюнопаління на організм людини, провела  анкетування та показала відео про наслідки тютюнопаління.

  Мета цього заходу -  профілактика тютюнопаління й інформування дітей про згубний вплив тютюну на здоров’я.

Переглядів: 581 | Додав: BTSH | Рейтинг: 0.0/0