09:39
"КОЗАЦЬКА РОДИНА" ЗНОВУ ЗІБРАЛА ДРУЗІВ

 31 жовтня 2015 року на Хмельниччині відбувся VI Всеукраїнський конкурс –фестиваль «Козацька родина» . На один з найбільших дитячих фестивалів приїхали понад 800 учасників з усієї України. Головна мета конкурсу знайти талановитих дітей та дати їм поштовх розвивати свої здібності у майбутньому. Адже таким чином можна не лише зацікавити молодь, а й підняти на новий рівень культурне життя в Україні.

  Кращих обирали в номінаціях та за п’ятьма віковими категоріями. Конкурсні виступи учасників журі оцінювало за загальноприйнятими критеріями: технічна майстерність (відповідно номінації), артистизм, складність репертуару, костюм тощо. Головою журі був народний артист України, головний танцмейстер Віденських балів України – Григорій Чапкіс.

    Зразковий танцювальний колектив «Перлина» Будинку творчості школярів побував на цьому фестивалі і повернувся з перемогою. Старша група колективу за виконання хореографічної композиції «Разом і до кінця» отримали І місце та середня група за стилізований танець «Голубка» теж нагороджені дипломом і кубком за І місце.

   Щиро вітаємо наших юних танцівників і бажаємо їм творчого натхнення і нових перемог!

Переглядів: 428 | Додав: BTSH | Рейтинг: 0.0/0