10:15
ЛІТЕРАТУРНІ ЧИТАННЯ

 

14 січня вихованці гуртка «Юні поети та прозаїки» Будинку творчості школярів  підготували та провели літературні читання до 200 – річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

 Керівник гуртка  Наталя Миколаївна Гайка представила виставку книг та  розповіла присутнім про важкий життєвий шлях Тараса Григоровича, про його заповітні  мрії бачити рідну Україну самостійною та незалежною державою. 

Учениця 11 класу Білогірського НВК Белінська Анастасія, яка є переможцем обласного етапу Всеукраїнського літературного конкурсу «Розкрилля душі», зачитала твори із своєї збірки та розповіла про те, що саме рідна земля, її краса та неповторність надихають на бажання творити все нові та нові поетичні твори.

          На закінчення заходу до вихованців звернулася директор Будинку творчості школярів Ковальчук Л.П. Вона подякувала дітям за підготовлений захід, побажала  творчості та натхнення, здійснення всіх мрій та висловила надію на те, що їх твори з часом поповнять полички  літературних виставок.Переглядів: 463 | Додав: BTSH | Рейтинг: 0.0/0