12:02
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІНВАЛІДА

Третього грудня українське суспільство разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів.

    На сьогодні питання захисту інвалідів стало першочерговим для влади і кожної громади окремо. І це не дивно, адже саме ці люди сильні духом є рушійною силою багатьох перетворень у суспільстві, є зразком життєлюбства та стійкості. Вони працюють, беруть участь у громадському житті і наше найголовніше завдання зробити все можливе, щоб громадянам, яких обійшла доля, було комфортно у щоденному житті.

 Адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв людяності та поваги.

  Так і вихованці Білогірського Будинку творчості школярів та учні Ямпільської ЗОШ І-ІІІст. 3 грудня побували у Ямпільській   спеціалізованій школі - інтернаті  з подарунками, які підготували учні навчально – виховних закладів району в рамках  акції «Подаруй іграшку другу» та змістовною концертною програмою. 

    Заступник директора Тетяна Григорівна  від щирого серця, з найтеплішими словами звернулася до дітей: подякувала за подарунки, за чудові виступи юних талантів. Побажала всім міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих обставинах.Переглядів: 430 | Додав: BTSH | Рейтинг: 0.0/0