09:39
ПОДАРУЙ РАДІСТЬ ДІТЯМ

    3 грудня - Міжнародний день інваліда або людей з обмеженими можливостями,  як прийнято їх називати у всьому світі, проводиться з метою звернути увагу громадськості на становище цієї категорії громадян, захисту їх гідності, повне і рівне дотримання прав людини,  участь в житті суспільства.

  В Україні офіційне відзначення Міжнародного дня інвалідів – 3 грудня затверджено Указом Президента України від 27 листопада 1993 року. В основі принципу соціального захисту інвалідів лежить не лише соціальне забезпечення, а й їх захищеність через створення для них у суспільстві відповідних умов та рівних можливостей для реалізації життєвих потреб, здібностей та творчого потенціалу.

  Щорічно колектив та вихованці Білогірського Будинку творчості школярів проводять районну акція «Подаруй радість дітям». Під час акції учні району збирають подарунки для вихованців Ямпільської спеціалізованої школи –інтернату та Білогірського центру ранньої реабілітації «Промінь надії».

  3 грудня зразковий танцювальний колектив «Перлина» та учні Ямпільської ЗОШ І-ІІІст. побували з концертною програмою та подарунками  у школі – інтернаті. Вихованці закладу з радісними усмішками та гарячими оплесками вітали гостей .

  Директор, Рудь Олена Володимирівна, подякувала за подарунки , змістовну концертну програму, побажала всім міцного здоров’я, життєвого оптимізму та подальшої співпраці.

Переглядів: 446 | Додав: BTSH | Рейтинг: 0.0/0