08:58 Згадаймо їхні імена | |
З нагоди Дня партизанської слави в Будинку творчості школярів було проведено виховний захід «Згадаймо їхні імена…» День партизанської слави — свято України. Відзначається щорічно 22 вересня. Щорічно 22 вересня згідно з Указом Президента України від 30 жовтня 2001 року №1020 в Україні відзначається День партизанської слави. Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців пройшли крізь це пекло і не скорилися. З почуттям безмежної подяки й любові ми віддаємо данину поваги ветеранам антифашистського опору: колишнім підпільникам і партизанам, захисникам і визволителям рідної землі – усім, кого ми з гордістю називаємо народними месниками. Ми ніколи не забудемо героїв партизанського руху. Наш обов’язок –згадувати про них не тільки в свята, а пам’ятати про тих, хто кував цю перемогу, хто загинув у цій страшній війні. | |
|