Подаруй частинку душі другові

     3 грудня в Україні відзначають Міжнародний день людей з особливими потребами. Цей день віднесено до календаря і пройти повз нього неможливо. Адже, творити милосердність та доброту потрібно кожному громадянину нашої держави.

   Зараз в нашій країні скрутний час знецінюються моральні та духовні цінності, люди часто забувають що таке добро і навіщо його творити. Саме тому педагогічний колектив Білогірського Будинку творчості школярів прагне відродити у молодого покоління бажання жити за заповіддю: робити добро, допомагай ближньому. Тільки так ми виховаємо справжню людину з чистою душею.

   З цією метою у районному Будинку культури працівниками Білогірського Будинку творчості школярів та їх вихованцями було проведено благодійну ярмарку-розпродаж ... Читати далі »

Переглядів: 458 | Додав: BTSH | Дата: 27.11.2018

Людської пам’яті мости…

   Похоронним дзвоном по всій нашій землі прокотилася страшна чума Голодомору. Ніколи світ не бачив такого штучно створеного лиха. Ніколи про горе настільки великого масштабу так голосно не мовчали в той час, коли 10 мільйонів людей просто щезли з лиця землі, ніби й не народжувалися, не росли, не плакали, не сміялися, не жили…

   Голодомор 1932-1933 років для українців мав фатальні наслідки. І саме сьогодні коли наша країна переживає страшні часи нашої історії нам як педагогам потрібно розповісти нашим вихованцям про криваві події 1932-1933 років.

    З метою вшанування тих хто загинув від голодомору та політичних репресій у Будинку творчості школярів було проведено виховний захід : «Людської пам’яті мос ... Читати далі »

Переглядів: 421 | Додав: BTSH | Дата: 27.11.2018

23 листопада 2018 року

З 10.00 до 13.00 години у районному Будинку культури

відбудеться благодійна

ярмарка - розпродаж виробів ручної роботи вихованців Білогірського

... Читати далі »

Переглядів: 400 | Додав: BTSH | Дата: 22.11.2018

Україна – територія гідності та свободи!

      21 листопада, українці відзначають одне з нових, але знакових свят в новітній історії України - День Гідності та Свободи.

   Свято встановлено на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року) і є своєрідним наступником свята Дня Свободи, що відзначалося на честь Помаранчевої революції з 2005-го по 2011 роки 22 листопада.

  Саме ... Читати далі »

Переглядів: 370 | Додав: BTSH | Дата: 21.11.2018

   Вихованці Будинку творчості школярів разом із своїми керівниками відвідали пожежну частину.

  Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Інспектор пожежної частини розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.
  Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити дітей з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.
 Дякуємо співробітникам пожежної частини за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!

... Читати далі »

Переглядів: 290 | Додав: BTSH | Дата: 09.11.2018

     Вихованці Будинку творчості школярів відвідали виставку картин та різноманітних виробів талановитої художниці та рукодільниці - Олігорської Ольги Михайлівни.

 Наших вихованців вразила тонкість виконання даних робіт, прекрасний підбір кольорової гами та оригінальність створення кожного виробу. Діти отримали масу цікавих ідей, ознайомилися з новими техніками, які будуть втілювати у реальність на гурткових заняттях разом із своїми керівниками.

... Читати далі »

Переглядів: 302 | Додав: BTSH | Дата: 09.11.2018

    Згідно плану методичної роботи Будинку творчості школярів на 2018 рік 31 жовтня відбулося засідання з педагогами - організаторами на тему: «Підвищення педагогічної майстерності педагога – організатора, як важлива умова забезпечення ефективності функціонування виховної системи закладу загальної середньої освіти».

   На порядку денному були розглянуті такі питання:

1.Функції та професіограма сучасного педагога – організатора.

2. Шляхи партнерської взаємодії школи та сім’ї щодо попередження насильства, формування демократичної культури.

3. План проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») у 2018/2019 навчальному році.

4. Тренінг. Дискусійна карусель на тему: ... Читати далі »

Переглядів: 302 | Додав: BTSH | Дата: 08.11.2018

  Вихованці Будинку творчості школярів відвідали Білогірську районну філію Хмельницького обласного центру зайнятості.

  Захід розпочався з екскурсії по філії, під час якої учні мали можливість ознайомитися з роботою фахівців, з інформацією в профінформаційному секторі: з професіографічним ... Читати далі »

Переглядів: 288 | Додав: BTSH | Дата: 31.10.2018

День туризму

   Всесвітній день туризму — свято, що відзначається щорічно 27 вересня з метою пропаганди туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

  На Білогірщині день туризму був прове ... Читати далі »

Переглядів: 378 | Додав: BTSH | Дата: 30.10.2018

Конкурс «Світ паперових фантазій»

19 листопада в Білогірському Будинку творчості школярів зібрались діти, об’єднані спільним предметом – папером. Звичайний, кольоровий, гофрований пакувальний та інші види паперової продукції стали в нагоді учасникам заходу для створення мистецьких витворів. Урочисте відкриття відбулося у святково прикрашеній залі, де для всіх присутніх було підготовлено презентаційні тематичні матеріали, пісенні хореографічні вітання. В котре було подаровано масу позитивних емоцій, та продемонстровано творчість та артистизм. Пода ... Читати далі »

Переглядів: 323 | Додав: BTSH | Дата: 24.10.2018

« 1 2 3 4 5 ... 25 26 »