« Моя майбутня професія»

  Вибір професії — це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Відповідальність перед собою, мабуть, найважливіша, і полягає вона в тому, щоб обрати саме свій шлях і ним йти. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен відчуває, що йому легше & ... Читати далі »

Переглядів: 470 | Додав: BTSH | Дата: 03.05.2019

    На базі Білогірського Будинку творчості школярів районна заочна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".

   Відзначено достойний рівень виконання робіт у таких техніках як бісероплетіння, декупаж, батик, вироби з гіпсу, живопис, вироби з тіста, народна лялька, вироби з пластиліну, вироби з джгута, писанкарство та ін.

... Читати далі »

Переглядів: 279 | Додав: BTSH | Дата: 16.04.2019

   29 березня в Будинку творчості школярів відбувся семінар-практикум для педагогів, що відповідають за організацію та проведення шкільного та І (районного) етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»), керівників роїв та педагогів-організаторів.

  З вітальним словом та підсумком районного конкурсу-огляду художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового мистецтва учасникам семінару виступила директор Будинку творчості школярів Пташко Тетяна Анатоліївна. З метою ... Читати далі »

Переглядів: 289 | Додав: BTSH | Дата: 15.04.2019

  Вихованці БТШ взяли участь в обласному огляді-конкурсі художньої самодіяльності та виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "В серці моє дитинство!" Журі відмітило виступи Оксани Міракян з піснею "Украіна - ти моя родина", вокального ансамблю " Вишиванка" з піснею "Вишиванка" (керівник Олена Зубок) та фольклорного колективу "Чисто намисто" з номером фольклорного жанру "Колодка" (керівник Олена Зубок).

... Читати далі »

Переглядів: 302 | Додав: BTSH | Дата: 15.04.2019

Новорічно-різдвяна виставка виробів "Зимова казка" вихованців Будинку творчості школярів.

 

Переглядів: 291 | Додав: BTSH | Дата: 15.04.2019

  • День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, , виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в Білогірському Будинку творчості школярів було проведено вих ... Читати далі »
Переглядів: 354 | Додав: BTSH | Дата: 15.04.2019

Змагалися юні науковці Білогірщини!

    Щороку учні-слухачі наукового товариства «Ерудит» Білогірського району Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України мають змогу розкрити різні грані науки під час проходження Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

   Адже, Всеукраїнський конкурс-захист є доробком інтелектуальних та творчих ідей і досягнень, здорової конкурентної боротьби, яка спрямована на розвиток творчої особистості.

   Найголовніше інтелектуальне змагання для учнів-членів наукового товариства 22 грудня 2018 року традиційно відбувалося на базі Білогірської гімназії. Учні з усіх куточків нашого району захищали свої доробки і доводили членам журі наукову доцільність одер ... Читати далі »

Переглядів: 314 | Додав: BTSH | Дата: 26.12.2018

Новорічна феєрія

   Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть єдина подія, яку протягом століть відзначають у всіх країнах світу, яку знають, люблять, і яку з нетерпінням чекають люди, різі у своїх етно-національних традиціях та релігійних переконаннях.

   З метою збереження новорічних традицій, вірувань та звичаїв вихованцями та працівниками Білогірського Будинку творчості школярів було проведено виховний захід Новорічну феєрію.

  З вітальним словом до присутніх звернулася директор закладу – Тетяна Анатоліївна Пташко, яка привітала усіх з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим. Від імені всього колективу, вихованців закладу,батьків вона щиро подякувала:

1. Громадській організації «Сяйво Перлини!», за їх співпрацю з нашим ... Читати далі »

Переглядів: 313 | Додав: BTSH | Дата: 26.12.2018

Андріївські вечори

   13 грудня українці відзначають свято Андрія Первозваного, який з давніх-давен вважається покровителем нашого народу. За легендою саме Андрій Первозваний першим з послідовників Ісуса Христа прийшов на Дніпровські кручі, проповідуючи Слово Боже і встановив хрест саме у тому місці, де сьогодні стоїть столиця України. Відтоді із цим святим пов’язують поєднання язичницьких праслов’янських традицій і християнської благочесті.Тож не диво, що саме в цей день дівчата гадають на свою майбутню долю, нареченого, заміжжя. А хлопці цього дня роблять збитки у тих хатах, де живуть дівчата на виданні.

   В цей день було прийнято влаштовувати вечорниці. Гадання, співи, танці, смачні страви, а також конкурси - все це покликане створити атмосферу справжніх вечорниць, допоможе на деякий час зануритись в минуле нашого народу, коли люди були щиріші, зи ... Читати далі »

Переглядів: 380 | Додав: BTSH | Дата: 17.12.2018

Урок – застереження «Снід: подумай про майбутнє - обери життя»

  Здоров'я – одне з основних джерел радості, щасливого та повноцінного життя. Здоров'я – це стан життя і діяльності людини за умови відсутності хвороб, фізичних дефектів, психологічне, соціальне і духовне благополуччя.

 Поріг ХХІ століття людство переступило з низкою жахливих хвороб. Особливо небезпечні ВІЛ (вірус імунодефіциту людини) і його кінцева стадія СНІД( синдром набутого імунодефіциту). СНІД – особливо небезпечна хвороба, смертельна для людини.

... Читати далі »

Переглядів: 290 | Додав: BTSH | Дата: 06.12.2018

« 1 2 3 4 ... 25 26 »