Весна – найпрекрасніша пора року. З її приходом оживає природа. І саме з весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Великдень або Пасха. Великдень в українців завжди асоціюється з писанкою. Важко собі уявити Пасху без писанок, які і око радують і нечисту силу відганяють. А розписане по-мистецьки яйце створює особливий, святковий настрій.

     У Будинку творчості школярів  з нагоди святкування Христового Воскресіння з 14 квітня 2015 року діє виставка пасхальних крашанок і писанок "Великоднє диво".

  На виставці представлені композиції вихованців гуртка «Диво писанкове» Будинку творчості ... Читати далі »

Переглядів: 448 | Додав: BTSH | Дата: 17.04.2015

На виконання плану роботи Білогірського Будинку творчості школярів з 14 по 18 квітня була організована і проведена виставка методичних розробок «Вернісаж педагогічних ідей».

   Цей захід організовується в  навчальному закладі щороку  з метою поширення досвіду роботи педагогів, створення умов для самореалізації, позитивного іміджу.

   На виставку були представлені методичні посібники, розробки занять,  сценарії виховних заходів, тестові завдання для контролю знань та вмінь вихованців , електронні презентації, методичні рекомендації для керівників гуртків, атестаційні матеріали та різні збірки.

... Читати далі »

Переглядів: 474 | Додав: BTSH | Дата: 17.04.2015